שיטת התקנת פרקט למינציה

תוכן עניינים

פרקטים משמשים כחיפוי לרצפות במבנים, ובמקרים רבים, הם מועדפים בגלל היתרונות הרבים שלהם. פרקטים מספקים לכל חלל אווירת חום ונועם. הם עשויים מעץ על מרכיביו השונים שנחשב לחומר שמכניס לתוך המבנה נופך טבעי. נעים לדרוך על הפרקט, הוא נחשב כמשטח דריכה חלק ורך, יחסית, ורבים מעדיפים אותו בשל כך. ישנם סוגי פרקט שונים כאשר היקרים ביותר עשויים מעץ טבעי, ואילו, הזולים ביותר הינם פרקטים למינציה. פרקטים למינציה מיוצרים בטכניקה מיוחדת, בשיטות ייצור מתקדמות ובשילוב של חומרים שונים ומגוונים. כל אלה מקנים לפרקטים הללו יתרונות רבים. הם סינטטים, ולכן עמידים מאוד, אינם נשרטים ונשחקים והבלאי שלהם נמוך לאורך השנים.

היכן ניתן לראות פרקטים מלמינציה?

פרקטים מלמינציה מתאימים מאוד למקומות ציבוריים בהם יש תנועת אנשים רבה מאוד. לכן, ניתן לראות אותם במשרדים, באולמות אירועים, באולמות התעמלות, משחק וריקודים, ברחבות קבלת קהל של מוסדות ציבוריים ועוד. גם בעלי בתים פרטיים מתקינים פרקטים אלו ומייעדים אותם לחדרים וחללים שונים בבית דוגמת חדרי ילדים, מבואות, מעברים ועוד. בעלי דירות פרטיות אשר תקציבם אינו מאפשר רכישת פרקטים מעץ טבעי יעדיפו, במקרים רבים, פרקטי למינציה על חיפויי אבן ושיש בגלל מחירם הנוח ובשל העובדה שהם משדרים משהו אחר, נעים וחם יותר. פרקט למינציה משתלב היטב גם עם סוגי חיפויים אחרים לרצפות.

שיטת התקנת פרקט למינציה

התקנת פרקט למינציה נעשית בשיטה מיוחדת ובמספר שלבים. יש צורך להכין את השטח שמיועד לחיפוי וליישר אותו כראוי. היישור ימנע התנפחות עתידית של הפרקט וכן, פגיעה פנימית בו. על השטח מניחים ספוג בידוד שמורכב מיריעות רבות אשר מונחות בכיוון הנגדי להנחת הפרקט עצמו. כלומר: אם כיוון הפרקט הינו לאורך החדר אזי היריעות שמתחת יונחו לרוחבו. השלב הבא הוא הנחת הפרקט כאשר תמיד משאירים מרחק של 8-10 מילימטר מהקיר. הסיבה היא שפרקט עלול להתנפח כתוצאה משינויי טמפרטורה ולכן, חשוב להשאיר את המרווח הזעיר הזה. לוחות פרקט הינם ארוכים ומתחברים אחד לשני באמצעות חיבור של צד זכר וצד נקבה. כך מחברים כל לוח לשני עד לסיום הנחת כל המשטח בחדר.

התקנה איכותית על ידי בעלי מקצוע מוכשרים

לאחר סיום הנחת הפרקט מדביקים את הפאנלים, ובנוסף, סף מיוחד שתוחם את הפרקט בכניסה לחדר. יש צורך להתאים את הדלת לגובה הפרקט, ובמקרה והיא מתחככת בו אז יש לקצרה בהתאם. יש חשיבות רבה לכך שהמרווח יהיה תקין וזאת כדי למנוע שריטות על הפרקט וכדי לוודא סגירה הרמטית של הדלת. צריך לציין כי יש פרקטים למינציה מסוגים שונים כולל כאלו שייצורם נעשה עם מילוי של נסורת עץ שמהודקת בצורה מיוחדת. מומלץ להתקין פרקטים אצל מתקין מקצועי ובעל ניסיון. שירות מקצועי יבטיח התקנה איכותית לאורך שנים. שילוב של יופי, עמידות והתקנה איכותית הינו השילוב המבטיח.

לקבלת פרטים נוספים על בחירה נכונה של פרקט לבית או למשרד אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פרקט & שטיח ישיר.

 

להזמנות ולפרטים נוספים:  חייגו עכשיו!  1700-50-39-40

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן