מה לעשות כשנשפך מים על פרקט עץ?

תוכן עניינים

אנשים אוהבים לעצב את מקום המגורים או את מקום העבודה שבבעלותם על פי טעמם וצרכיהם. אחת ההחלטות שהם אמורים לעשות היא בחירת סוג החיפוי לרצפות. פרקט עץ הוא אחת הבחירות הפופולאריות והמקובלות לחיפוי בגלל המון תכונות טובות שיש לו. אחת הבולטות בהן היא שהוא משדר חום וטבעיות ונעים לדרוך עליו. יש סוגים שונים של פרקט, כזה שעשוי מעץ מלא ואחר, שנקרא פרקט למינציה שהינו מוצר סינטטי. כל מי שמתקין פרקט עץ צריך להכיר את כללי התחזוקה והניקוי לגביו על מנת לשמור עליו לאורך שנים. יש צורך לשמור עליו מפני שריטות, חשיפה לשמש ומחדירת מים שהם הגורמים העיקריים לשחיקה ולבלאי.

טיפול בפרקט עץ

פרקט עץ מורכב מלוחות עץ שמונחות על המשטח התחתון. נהוג להניח מתחתיו יריעות מיוחדות כדי להפריד אותו מהמשטח עליו הוא מותקן. בכל מקרה, אסור שמים יחדרו לחריצים בגלל הסכנה להתנפחות העץ. במקרים של פרקט למינציה הבעיה קטנה יותר, אבל גם כאן מומלץ לא לשפוך מים. כאשר נשפכים מים יש צורך לנגבם במהירות וליבש את האזור. אין לנקות פרקט עץ עם מים רבים, וניתן לנגבו עם מטלית לחה. עלות של פרקט עץ איכותי הינה יקרה, יחסית, וכדאי לשמור עליו היטב ולאורך זמן.

פרקט עץ אלון

מה לעשות כשנשפך מים על פרקט עץ?פרקט עץ אלון הינו פרקט איכותי, עבה וחזק שלא עבר תהליך עיבוד אלא גימור וליטוש בלבד. הוא מבוקש מאוד בגלל המראה הטבעי שלו. למעשה,העץ הינו חומר שמשתלב היטב עם סוגי חומרים אחרים כמו: אבן לסוגיה, מתכת לסוגיה, זכוכית, קרמיקה, קש ועוד. בחומרים אלו נוהגים להשתמש רבות בעת עיצוב הבית, מהם מייצרים חפצי נוי, וניתן למצוא אותם בכל פינה בבית. כך, שלמעצבי הפנים יש המון אפשרויות לעיצוב בית או משרד שיש בהם משטחי פרקט.

מחפשים פרקט עץ?

מומלץ לרכוש פרקט עץ איכותי מחברת פרקט& שטיח שהינה בעלת שם ומוניטין שהולכים לפניה. מומחי החברה יסייעו לכל לקוח מתלבט לבחור את הפרקט המתאים לו ולצרכיו. ניתן לרכוש חומרי ניקוי וחומרים שנועדו לתחזוקתו התקינה במעמד הקניה וגם לאחר מכן.
חייגו עכשיו! 1700-50-39-40

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן