מה ההבדל בין פרקט למינציה לפרקט עץ

תוכן עניינים

מה כדאי לבחור, פרקט עת או את פרקט הלמינציה? הנה התשובות לפניכם.

מה היתרונות של פרקט עץ?

לפרקט עץ אין הרבה יתרונות על פרקטים שאינם עשויים מעץ אך יש לו יתרון אחד בודד ומשמעותי מאוד, והיא האיכות. אנו לא מדברים על העמידות שלו אלא על איכות המגע ואיכות העיצוב שלו פרקט מעץ הוא הפרקט הכי יוקרתי שיש ולמרות שיש פרקטים רבים שהם סינטטיים לחלוטין אך בעיצוב עץ מרשים במיוחד, זה עדיין לא זה. אנשים רבים מודעים לחסרונות הרבים של פרקטים מעץ, שעליהם עוד נרחיב בהמשך, אך בסופו של דבר הפרקטים שעשויים מעץ מלא יכולים להיות נעימים מאוד למגע מה שאי אפשר לקבל כתחליף בבחירת פרקטים אחרים.

מה החסרונות של פרקט עץ?

לפרקט עץ יש לא מעט חסרונות מה שמוביל אנשים רבים לבחור בפרקטים סינטטיים או שאינם עשויים מעץ מלא, כמו משל פרקט למינציה. פרקט מעץ הוא אמנם פרקט איכותי במיוחד ונעים למגע אך הוא רגיש מאוד למים. הרגישות שלו יכולה לבוא לידי ביטוי גם בהירטבות יחסית קטנה ולא משמעותית כאשר הוא יכול לשנות את הצבע שלו ולעתים גם להתנפח. כמו כן על פרקט מעץ אי אפשר להעמיס משקלים כבדים מידי כי הוא יכול להישבר, והוא גם נשרט מהר מאוד ביחס לפרקטים אחרים. אמנם כל החסרונות הללו נשמעים כמכשול קשה מאוד להתקנתו אך בסופו של דבר הוא פופולרי מאוד בארץ.

מה היתרונות פרקט למינציה?

אחרי שהסברנו עד כמה פרקט עץ יכול להיות בעייתי הגיע הזמן לספק לכם קצת נחת. זה הזמן לספר לכם עד כמה פרקט למינציה עמיד, כאשר אם משווים אותו לפרקט מעץ התחרות נראית כאילו היא לא הוגנת. פרקט למינציה מורכב למעשה ממספר שכבות כאשר השכבה הראשונה היא מדבקה מנוילנת, ומכאן גם שמו, והפרקט עצמו מורכב משבבי עץ דחוס יחד עם פולימר איכותי. בסופו של דבר פרקט למינציה לא נותן את אותה התחושה ולא את אותו המראה כמו פרקט עץ אך יש לו עיצובים נהדרים והוא יכול לסבול גם העמסות כבדות מאוד.

מה החסרונות פרקט למינציה?

אמנם פרקט למינציה נשמע לכם עד עכשיו כמו הפרקט המושלם אך חשוב לזכור שיש פרקטים שאתם עשויים ליפול על פקרטים שאינם איכותיים כל כך. למרות שיש פרקטים מרשימים במיוחד יכול להיות שהמחיר הזול של פרקט הלמינציה יקרוץ לכם ותבחרו פרקט לא כל כך איכותי שהמדבקה שלו תתקלף מהר מאוד. גם אם המדבקה תישאר במקומה, הפרקט עצמו לא תמיד יצליח לדחות את המים והוא יכול להיהרס לעתים ממש כמו פרקט עץ. יחד עם זאת אולי החיסרון הבולט ביותר שלו היא התחושה במגע כאשר אי אפשר ללכת עליו יחפים וליהנות באותה מידה כמו הליכה ללא נעליים על פרקט מעץ, שנותן תחושה חמימה במיוחד.

איך נבחר את הפרקט הכי טוב עבורנו

אחרי שהבנו מה היתרונות והחסרונות של פרקט עץ ושל פרקטי למינציה כל אחד מכן צריך להחליט מה יהיה הפרקט הכי טוב עבורו. אם אתם מחפשים פרקט איכותי שמתאים למשרד יוקרתי, ואתם רוצים לעשות רושם על אנשים, יכול להיות שכדאי לכם לבחור בפרקט עץ למרות כל החסרונות שלו. אם הפרקט מיועד לבית ואתם רוצים משהו יותר עמיד שהתחזוקה שלו פחות אינטנסיבית, כדאי לכם לבחור פרקט למינציה.

בכל מקרה כדאי לקבל את הבחירה רק ארחי שתבדקו כמה קטלוגים ותתרשמו מהדגמים כי יכול להיות שזה ישנה את דרך המחשבה שלכם לגבי הפרקט הבא שלכם.

 

להזמנות ולפרטים נוספים:  חייגו עכשיו!  1700-50-39-40

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן