טיפים לשמירה על השטיח ושטיח מדרגות

תוכן עניינים

טיפים לשמירה על השטיח

להלן טיפים לשמירה על השטיחים שלכם. הטיפים להלן הם המלצות בלבד ויש לקבל הנחיות ספציפיות לפי סוג השטיח שברשותכם, או השטיח שאתם מעוניינים לרכוש.

תחזוקה שוטפת

• שאיבת השטיח
יש להקפיד לא לשאוב את ה"פרנזים" של השטיח. פגיעה בהם משמעותה פגיעה בשלמותו של השטיח ובערכו.• אבק עיקש
אחת לתקופה, ולפחות פעמיים בשנה, יש להפוך את השטיח על פניו למשך שבוע. בשבוע זה יש לשאוב את השטיח ההפוך באמצעות שואב אבק חובט. פעולה זה תסייע להתמודד עם חלקיקי אבק ולכלוך שלא יורדים בתחזוקה הבסיסית והשוטפת של השטיח.• שמירה על אחידות
בכל עונה יש לשנות את כיווני פריסת השטיח בכדי לאפשר לשטיח בלייה שווה בכל אחד מאזוריו, ולמנוע השפעה מצטברת של שמש / לחות / עובש באזור אחד בלבד.

• נוזלים על השטיח
במקרה שנשפך נוזל כל שהוא על השטיח אין "לנגבו" אלא יש לספוג את הנוזל בשלב ראשון. יש להעביר את השטיח לניקוי אצלנו, המומחים, בכדי למנוע נזק קבוע לשטיח.

מצ"ב טבלת כתמים והמלצות לטיפול:

הבעיה אופן הטיפול
כתמים שומניים וכתמי קפה ניתן לנקות במים ושמפו כביסה, וכן מעט חומץ או יין לבן
כתמי דם או ביצה יש לנקות במים קרים בלבד.
כתם מיין אדום ניתן לנקות באמצעות יין לבן

מוסרים את השטיח לטיפול מומחה?

נתחיל בזה שצריך למסור את השטיח לאמן שהתנסה בטיפול בשטיחים אלו.
השטיחים עמידים לאורך זמן רב רק במידה ומטופלים נכון.• טיפול שוטף אחת ל 30 חודש
אחת לשנתיים וחצי יש למסור את השטיח לניקוי ו"חידוש" בכדי לשמור על איכותו וערכו. לביצוע טיפול שוטף בשטיח התקשרו 1700-50-39-40• טיפול בפגמים גלויים
פגם, גם הקטן ביותר, חשוב שיתוקן בהקדם על ידי מומחה בכדי למנוע נזק גדול בעתיד. כתמי לכלוך, עובש, חורים, פרימה בשטיח או ב"פרנזים" הם סיבות טובות להזמנת שירות לשטיח.

• אחסון השטיח לתקופה ממושכת
בעת אחסון השטיח לתקופה ממושכת יש לבצע את הפעולות הבאות:- שאיבת אבק כפולה כאשר השטיח פרוש רגיל והפוך.- פריסת השטיח בשמש למשך יום שלם. – גלילת השטיח ואחסונו במקום יבש מוגן ממזיקים (אזור סטרילי מחרקים ועכברים).

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן