פרקט קרונו

תוכן עניינים

מהו פרקט קרונו?

במידה ואתם מעוניינים לבחור בפרקט למינציה, דעו כמובן שיש כל מיני דגמים שיכולים להתאים לכם. אחד מהדגמים הללו, נקרא פרקט קרונו. הפרקט נקרא כך, על שם חברת קרונו שמייצרת ומשווקת אותו בכל רחבי העולם. חברת קרונו היא חברה גרמנית – ושמם של הפרקטים הגרמניים כמובן ידוע ברחבי העולם כפרקטים איכותיים מאד, וחברת קרונו מצדיקה ללא ספק את הדעה הזו על הפרקטים הגרמניים. בואו להבין לעומק מה מיוחד בעצם בפרקטים מתוצרת קרונו ומה התכונות שלהם, ולמי הם יכולים להתאים. הכירו את האיכות הגבוהה של הפרקטים.

• עמידות גבוהה נגד שחיקה – אחד הדברים שתמיד חשוב לשים לב אליהם כשבוחרים בפרקט למינציה, היא ביכולת שלו להיות עמיד כנגד שחיקה. לכן, פרקט קרונו יתאים במדויק לצרכים שלכם. הפרקטים הללו משווקים ברמה של AC-4 לפחות (מתוך 6 רמות אפשריות). הדבר בא להבטיח לכם שהפרקט ישמש אתכם לתקופות זמן ארוכות מאד, וכמובן שלא יישרט או יישחק בקלות.

• חיבור ללא דבק –
 זו אחת מהתכונות החשובות ביותר של פרקט קרונו, ולמעשה זו אולי התכונה החשובה ביותר! השימוש בדבק בפרקטים הוא שימוש מסובך מאד, שאף עלול לפגוע בפרקט, ולעתים הדבק מתפורר לאחר כמה שנים של שימוש, ומכאן שמדובר על שיטה בעייתית מאד. במקרה של פרקט קרונו אין שום בעיה כזו! לוחות הפרקטים מתחברים אחד לשני בקלות, באמצעות קפיצים מיוחדים. הדבר הופך את ההתקנה שלהם קודם כל לפשוטה, ושנית – בטוחה במיוחד.

• נגד בקטריות ומים – פרקטים מתוצרת קרונו מצוידים כמובן בשכבת הגנה מיוחדת. מדובר על שכבת הגנה נגד בקטריות וזיהומים שונים – וכן בשכבת הגנה נגד מים בכמות מתונה. הדבר מאפשר לכם כמובן להיות בטוחים, כי הפרקט יישאר עמיד לאורך זמן ותוכלו לעשות בו שימוש נוח מאד.

פרקט קרונו
פרקט קרונו

היכן אפשר להשתמש בפרקט קרונו?

הדבר היפה הוא שפרקט מתוצרת קרונו יכול להתאים לאנשים רבים מאד! מצד אחד, כמובן שלמשתמש הביתי, פרקט קרונו הוא מומלץ בחום וחיוני מאד. עם זאת, גם אם אתם מחפשים פרקט.

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן