פרקט עמיד במים

פרקט עמיד במים פרקט עמיד במים פרקטים עמידים במים
פרקט נגד מים פרקט מוגן מים פרקט נגד מים מחיר
איך הפרקט נגד מים
איך יודעים שהפרקט מוגן מים פרקט פולימרי נגד מים
התקנת פרקט עמיד מים איך יודעים שהפרקט עמיד נגד מים מחיר פרקט נגד מים
פרקט מומלץ עמיד נגד מים פרקט נגד מים מחירים

האם יש דבר פרקט נגד מים?

אנו רגילים לחשוב על הפרקט בתור מוצר שהוא איכותי מאד, עם עיצוב יפה במיוחד – אבל הוא תמיד היה ידוע כרגיש מאד בכל מה שנוגע לחשיפה ישירה למים. ובכן – לא עוד!
כיום, אתם יכולים ליהנות מהמוצר הייחודי של פרקט למינציה שעמיד במים.
למי זה מתאים? איך מתחזקים פרקט שכזה? ומה בעצם חשוב לדעת על ההתקנה שלו? מאחר שאפשר שזו הפעם הראשונה שאתם נתקלים בסוג כזה של פרקט – להלן כל התשובות לשאלות שלכם. הכירו מקרוב את הפרקט העמיד מים.

איך הפרקט נגד מים?

פרקט עמיד במים הוא בעצם פרקט שעושה שימוש בחומרים פולימריים. החומרים הפולימריים מצפים היטב את הפרקט ומגנים עליו לחלוטין מלמעלה. יש לציין בנוסף כי הפרקט עצמו הוא בעצם פרקט למינציה, אשר מקבל טיפולי הגנה מיוחדים. זה מבטיח בעצם שאם נשפכים מים על הפרקט – הוא לא נפגע מבפנים.
עד כמה הוא עמיד בפני מים? – אפילו אם תשפכו עליו דלי שלם או שתשפריצו עליו עם צינור – המים לא יחדרו פנימה.מעולה גם ללחות
אפשר שאתם אומרים לעצמכם שבסביבה שלכם אין בהכרח הרבה מים. אולם, חשוב להבין כי פרקט נגד מים יעיל גם למצב נוסף – וזה מצב של לחות גבוהה. לחות ברמה של 70 אחוז כבר יכולה לפגוע בחלק גדול מאד מהפרקטים מבפנים. עם זאת, כמובן שאם מדובר על פרקט שהוא עמיד לחלוטין מפני מים יהיה בוודאי עמיד היטב נגד תנאי הלחות הגבוהים – וכך תוכלו להשתמש בו לאורך זמן.האם יש לו תחזוקה מיוחדת?
ממש לא! אפשר לשמור על פרקט נגד בים ממש כמו ששומרים ומתחזקים פרקט רגיל – עם מטלית לחה, עם טאטוא קבוע, וכיו"ב. עם זאת כמובן שאם רוצים אפשר גם לשטוף אותו, אך אין בכך שום חובה, וגם טיפול בסיסי יותר יספיק כדי לשמור על הפרקט שלכם מבריק לחלוטין.אפשר להתקין היכן שרוצים
כעת, ברור שאת הפרקטים העמידים אפשר גם להתקין במטבחון במשרד, במטבח בבית הפרטי שלכם, בסלון, בחדרי המקלחת ועוד..
להזמנות ולפרטים נוספים חייגו עכשיו! 1700-50-39-40
לקבלת הצעה השאירו פרטים