פרקט נגד מים

תוכן עניינים

עד לפני זמן לא רב, צירוף המילים פרקט נגד מים יכול היה להישמע הגיוני רק במסגרת סרטים עתידניים או יצירות מז'אנר המדע הבדיוני. כיום לעומת זאת, לאור הביקוש העצום למוצר מיוחד ונחוץ שכזה והודות להתקדמויות מרחיקות לכת בתחום הפרקטים, כבר לא מדובר בחלום רחוק כל כך.

פרקט נגד מים – מה הסוד?

פרקט נגד מים הוא ריצוף פרקט מיוחד המיוצר ממספר שכבות של קורות PVC המונחות זו על גבי זו, כאשר השכבה העליונה מצופה בשכבת מגן חסרת צבע המקנה לה עמידות מלאה בפני לחות ורטיבות. לכן, בניגוד לפרקטים סטנדרטיים, הלחות לא מצליחה לחדור את השכבה העליונה. כתוצאה, השכבות הפנימיות לא סופגות רטיבות, לא מתנפחות ולא משנות את צורתן כאשר הפרקט בא במגע עם רטיבות או לחות גבוהה.

פרקטים נגד מים
פרקטים נגד מים

פרקט נגד מים
פרקט נגד מים

היכן מומלץ להתקין פרקט נגד מים?

באופן עקרוני פרקט נגד מים תוכנן במקור לשמש את החדרים הרטובים בבית, כשהכוונה היא כמובן לחדר השירותים, האמבטיה והמטבח. עם זאת, הפרקטים המודרניים הניחנים בעמידות אופטימלית נגד מים לא נופלים מהפרקטים הסטנדרטיים בכל הקשור לעיצוב. לכן ניתן להתקין את הפרקטים המשופרים בכל חדרי הבית.
חשוב לזכור כי מאחר שמדובר בפרקטים שעלותם גבוהה מעט יותר, ניתן בהחלט להתקין אותם רק בחדרים הרטובים בעוד שביתר החדרים יותקנו פרקטים סטנדרטיים, שלא עמידים נגד מים.

מה היתרונות של פרקט נגד מים?

רבים לא יודעים זאת, אך בנוסף לעמידות נגד מים, מחזיקים הפרקטים שעמידים בפני מים במספר תכונות נוספות, שהופכות אותם לאטרקטיביים במיוחד. להלן כמה מהן:

  • דרגת שחיקה גבוהה – פרקטים מסוג זה ניתן למצוא למשל בחדרי כושר שכן מדובר בפרקט שלא נשבר, נשרט או נשחק בקלות.
  • עמידות בפני שינויי טמפרטורה – הקורות של הפרקט לא מתרחבות בחום או מתכווצות בתנאי קור.
  • בידוד משופר – מדובר בפרקטים בעלי נתוני בידוד אקוסטי ותרמי מרשימים במיוחד.
חייגו עכשיו! 1700-50-39-40

חברת פרקט & שטיח ישיר מתמחה ביבוא של כל סוגי הפרקטים ממיטב היצרנים, לרבות דגמים נחשקים של פרקטים נגד מים. לקבלת פרטים נוספים על פרקט נגד מים אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פרקט & שטיח ישיר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן