פרקט פולימרי עמיד במים

פרקט עמיד במים

פרקט עמיד במים תמונה של פרקט עמיד במים תמונה של פרקט עמיד במים תמונות
פרקט נגד מים פרקט מוגן מים פרקט נגד מים מחיר
איך הפרקט נגד מים
איך יודעים שהפרקט מוגן מים תמונה של פרקט בצבע חום עמיד בפני מים
תמונה של פרקט למינציה איכותי איך יודעים שהפרקט עמיד נגד מים מחיר פרקט למינציה עמיד במים
פרקט למינציה עמיד במים תמונה של פרקט למינציה עמיד במים מחירים

האם יש דבר פרקט למיניציה עמיד למים ?

אנו רגילים לחשוב על הפרקט בתור מוצר שהוא איכותי מאד, עם עיצוב יפה במיוחד – אבל הוא תמיד היה ידוע כרגיש מאד בכל מה שנוגע לחשיפה ישירה למים. ובכן – לא עוד!
כיום, אתם יכולים ליהנות מהמוצר הייחודי של פרקט למינציה שעמיד במים.
למי זה מתאים? איך מתחזקים פרקט פולימרי עמיד במים שכזה? ומה בעצם חשוב לדעת על ההתקנה שלו? מאחר שאפשר שזו הפעם הראשונה שאתם נתקלים בסוג כזה של פרקט – להלן כל התשובות לשאלות שלכם. הכירו מקרוב את הפרקט העמיד מים.

פרקט עמיד במים מומלץ

פרקט פולימרי עמיד במים הוא בעצם פרקט שעושה שימוש בחומרים פולימריים. החומרים הפולימריים מצפים היטב את הפרקט ומגנים עליו לחלוטין מלמעלה. יש לציין בנוסף כי הפרקט עץ עצמו הוא בעצם פרקט למינציה, אשר מקבל טיפולי הגנה מיוחדים. זה מבטיח בעצם שאם נשפכים מים על הפרקט – הוא לא נפגע מבפנים.

עד כמה הפרקט איכותי?

עד כמה הוא פרקט פולימרי עמיד במים? – אפילו אם תשפכו עליו דלי שלם או שתשפריצו עליו עם צינור – המים לא יחדרו פנימה.מעולה גם ללחות אפשר שאתם אומרים לעצמכם שבסביבה שלכם אין בהכרח הרבה מים. אולם, חשוב להבין כי פרקט פולימרי עמיד במים יעיל גם למצב נוסף – וזה מצב של לחות גבוהה. לחות ברמה של 70 אחוז כבר יכולה לפגוע בחלק גדול מאד מהפרקטים מבפנים. עם זאת, כמובן שאם מדובר על פרקט שהוא עמיד לחלוטין מפני מים יהיה בוודאי עמיד היטב נגד תנאי הלחות הגבוהים – וכך תוכלו להשתמש בו לאורך זמן. האם יש לו תחזוקה מיוחדת?

מהו פרקט למינציה עמיד למים?

כיום פרקט הלימינציה הוא הבחירה הפופלארית עבור בעלי בתים רבים. הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון לפני רכישה של פרקט למינציה הוא החומר ממנו הפרקט עשוי. יש פרקטים עמידים למים וכאלה שלא. היתרונות של פרקט למינציה עמיד במים זה שהוא קל לתחזוקה ועמיד בפני שריטות.

פרקט עמיד במים
פרקט עמיד במים

חלק מהיתרונות של פרקט עמיד במים

  • עמידות
  • התקנה קלה
  • עיצוב הבית עם פרקט הבית שלכם הופך למעוצב ברגע.

היתרונות של פרקט זה

פרקט פולימרי עמיד במים הוא פרקט שיכול לעמוד בפני נזקים ממים ולחות. פרקט זה משמש לרוב באזורים רטובים כמו מטבחים, חדרי אמבטיה, מרתפים ועוד. פרקט זה חומר זה נוצר כדי לעמוד ברמות גבוהות של לחות ומים וזאת הסיבה שכיום זו הבחירה הפופלארית ביותר עבורכם. פרקט זה עשוי מחומרים שונים כולל עץ, ויניל, למינציה ועוד.

פרקט פולימרי עמיד במים – האם הוא צריך תחזוקה מסוימת?

ממש לא! אפשר לשמור על פרקט עמיד במים ממש כמו ששומרים ומתחזקים פרקט רגיל – עם מטלית לחה, עם טאטוא קבוע, וכיו"ב. עם זאת כמובן שאם רוצים אפשר גם לשטוף אותו, אך אין בכך שום חובה, וגם טיפול בסיסי יותר יספיק כדי לשמור על הפרקט שלכם מבריק לחלוטין. אפשר להתקין היכן שרוצים.

פרקט פולימרי עמיד במים הוא סוג של ריצוף שעבר טיפול בגימור או ציפוי דוחה מים. הוא מונע מהרצפה להיפגע ממים, שיכולים להיגרם משפכים, נזילות או אפילו הצפה. הפרקט העמיד מספק מראה יפה לבית שלכם וגם וקל לתחזוקה. אתם יכולים לנקות אותו רק עם מגב לח והוא ייראה כמו חדש שוב. בנוסף את פרקט עמיד במים אפשר גם להתקין במטבחון במשרד, במטבח בבית הפרטי שלכם, בסלון, בחדרי המקלחת ועוד..
להזמנות ולפרטים נוספים חייגו עכשיו! 1700-50-39-40
תמונה של פרקט עמיד במים
לקבלת הצעה השאירו פרטים