phone number
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841950
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקט מהיבואן לצרכן
 
 
 
 
פרקט & שטיח ישיר
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקט בדירה עם כלב

 
 
 
מעוניינים לרצף את הבית שלכם בפרקט אך חוששים שהכלב שלכם יהרוס אותו? אז הבה ננפץ לכם כמה מיתוסים אשר נוגעים למערכת היחסים שבין כלבים לפרקטים.
נכון שהמחשבה הראשונה היא שהכלב יגרום לפרקט להיהרס, יכתים אותו או ישרוט אותו בציפורניו. אך למעשה, זה לא ממש נכון!

כשאתם בוחרים בסוג הפרקט המתאים לדירה עם בעלי חיים, תוכלו להיות רגועים גם בזמן שהכלב שלכם משתעשע או אפילו משתולל או חלילה עושה את צרכיו על רצפת הפרקט היפה.

 
 
 

האם כלבים הורסים פרקט?

 
מערכת היחסים בין כלבים לפרקטים הינה מערכת סבוכה ביותר. רצפת הפרקט הינה רצפה שעשויה מעץ ובאופן טבעי היא רגישה לשריטות וללחות. אם כך, אפשר לומר ש- 'כן, כלבים הורסים פרקט'. אז מה יעשו כל אלה שיש להם חיות מחמד בבית אך הם לא מעוניינים לוותר על היופי שיש ברצפת הפרקט? בעבר, עם המצאת הפרקט לא היה לכך פתרון, אבל כיום המציאו פתרונות לריצוף פרקט גם בדירה שמתגוררים בה בעלי חיים כמו כלבים וחתולים.
 
 
 
 

האם זה אפשרי?

 
כן, זה אפשרי! גם אם יש לכם כלב בבית או חתול, תוכלו לרצף אותו בריצוף פרקט יפה וחדשני. מה שכן, יש לזכור כי לא כל סוגי הפרקטים מתאימים לדירה עם כלב, ולא כל פרקט נחשב לעמיד מספיק בפני השריטות שלהם. ישנם סוגים שונים של פרקט, כאשר המוכרים ביותר הינם אלה העשויים מעץ מלא והם אלה הרגישים ביותר, אך יש גם את הפרקטים הסינטטיים שאינם רגישים למגע של בעלי חיים ונשמרים יופי גם כאשר הכלב מתהלך עליהם באופן קבוע וללא זהירות יתרה.
 

איזה פרקט מתאים לבעלי חיים?

 
אז כמו שאמרנו, פרקט עץ נחשב לבעייתי בדירה עם כלב, אך יש הפתרון לכך - פרקט סינטטי קוויק סטפ.
הפרקט הסינטטי פחות רגיש ולא נראים עליו סימני התגרדות, שריטות והכי חשוב אינו סופג לחות. מדובר למעשה בפרקט למינציה אשר עשוי מחומר שמדמה את העץ. השכבה הראשונה היא ציפוי למינציה, השכבה השנייה היא צילום הנראה כמו פרקט עץ השכבה השלישית שקופה אשר אוטמת ומגינה מפני חדירת לחות אל השכבות הפנימיות.
 
 
פרקט קויק סטפ נבחן בתנאים מחמירים ונמצא כבעל עמידות לשריטות, גם כאשר הוא חשוף אליהן בקביעות, וסופג בהצלחה את משחקי חתול המחמד, שציפורניו אינן מצליחות לבקוע את ציפוי ההגנה האיכותי ביותר בשוק כיום.
 
 

איך שומרים על הפרקט בדירה עם כלב?

 
אם בכל זאת, אינכם מעוניינים לבחור באופציה של הפרקט הסינטטי או פרקט הלמינציה, עליכם לנקוט באמצעים שונים על מנת לוודא כי הכלב אינו הורס לכם את רצפת הפרקט. רוצים דוגמאות? בבקשה:

  • הקפידו לרפד בשטיחים את המקומות המועדים בהם אוהב הכלב שלכם להסתובב כמו למשל באזור השינה שלו, מתחת לקערת האוכל וכדומה. כמו כן, מומלץ להניח גם שטיח מתחת לארגז שלו כדי שתהיה אפשרות לנקות את השטח במידה ויצא משם לכלוך כלשהו.

  • במקרים בו אתם משאירים לבד בבית גור כלבים קטן, מומלץ כי תכניסו אותו לחדר האמבטיה או שתושיבו אותו במרפסת או בחצר.
    וזאת, על מנת למנוע נזק שעלול להיגרם אם הכלבלב יחליט לעשות את צרכיו על רצפת הפרקט.

  • כאשר מזמינים ריצוף פרקט לדירה עם כלב מומלץ תמיד לבדוק מה היא רמת השחיקה של הפרקט ואת העובי שלו, על מנת שהניקיון והתחזוקה שלו לא יהיו מתישים מידי.

  • דבר נוסף ואחרון שאולי לא ידעתם הוא שניתן לשלב שני סוגי פרקטים בבית. עבור האזורים בהם מסתובבים חיות המחמד, בחרו בפרקט למינציה שעמיד בפני נוזלים ושריטות. ובמקומות האחרים בבית בהם הם לא נמצאים, תוכלו לרצף בפרקט רגיל.