שטיח אריחים

תוכן עניינים

שטיחי אריחים
שטיחי אריחים

שטיח הוא אחת האפשרויות האיכותיות ביותר בתכנון של מרחבים שונים

בתכנון של כל מרחב באשר הוא, בין אם מדובר בחדרים שונים בבית שלכם ובין אם מדובר במרחב משרדי, במרחב אירוח בבתי מלון או בכל מרחב אחר – אתם צריכים למצוא את פתרון הריצוף האיכותי ביותר מכל בחינה. פתרון הריצוף של המרחב צריך להיות פרקטי ובר יישום, קל לניקוי ושאינו נשחק לאורך זמן, וכמובן שגם אסתטי ונעים למראה לאורך זמן רב. אם ניתן להוסיף לכך גם תחושה נעימה ומגע איכותי, הרי שמדובר ביתרון משמעותי של ממש – ומכל הסיבות האלה ומסיבות נוספות, שטיחים הם פתרון איכותי ביותר עבור כמעט כל מרחב. אנחנו מוצאים כיום שטיחים בחדרי אירוח, חדרי מגורים וילדים, במשרדים, בבתי מלון ועוד. עוד אפשרות שכדאי להכיר, בהקשר זה, היא האפשרות של שטיח אריחים.

מהם בדיוק שטיחי אריחים?

  • מה הם שטיחי אריחים? שטיח אריחים הוא למעשה שטיח שמבוסס על חיבור של "אריחים" מרובעים יחד לכדי יצירת שטיח אחיד ורציף. מדובר למעשה בפתרון של שטיח מקיר לקיר, שלא מורכב מיחידה אחת שאותה פורסים ומחברים בחדר שבו מותקן השטיח, אלא מיחידות שונות ונפרדות המחוברות יחד. יש בכך יתרונות רבים עבור התכנון של המרחב, שנוגעים בעיקר במודולאריות של המערכת – שטיחים אלה יכולים להיות מתוקנים ומוחלפים בצורה נוחה וזולה בהרבה לעומת שטיח רגיל מקיר לקיר, משום שניתן להחליף רק אריח אחד במידת הצורך ולא את השטיח כולו. יתרון נוסף מבינים כאשר רוצים לבצע עבודת תשתית כלשהי בצנרת או במערכת החשמל, ויש צורך להרים חלק מסוים מהרצפה – גם כאן לא יהיה צורך להוציא את השטיח כולו, אלא רק אריח ספציפי כזה או אחר.
  • היכן הם מתאימים? כפי שניתן להבין, שטיח אריחים הוא שטיח נוח ביותר שקל מאוד ליישם במרחבים שונים, והוא יכול להתאים עבור מרחבים רבים ומגוונים. המודולאריות של השטיחים האלה גם מאפשרת לנו להתאים אותם עבור גדלים שונים של מרחבים, וכך הם מתאימים גם עבור מרחבים רחבי ידיים של משרדי יוקרה, של חדרי סלון גדולים בבתים פרטיים ואפילו של מרחבי לובי בבתי מלון. בנוסף, הם יכולים גם להתאים עבור חדרי ילדים, חדרי שינה ומרחבים פרטיים שונים – משום שקל מאוד להתאים אותם גם לגודל קטן, וניתן לבחור בדוגמאות שונות של שטיח סינטטי ואיכותי באמצעות אריחים אלה.

שטיחי אריחים האיכותיים ביותר – רק בפרקט & שטיח ישיר

שטיח ישיר מספקים פתרונות איכותיים ביותר בתחום השטיחים והפרקטים, ובכל הנוגע לשטיח אריחים אנחנו מציעים דוגמאות שונות באיכות הגבוהה ביותר, שיכולות להתאים עבור כל מרחב שבו אתם רוצים פתרון איכותי של שטיח מודולרי וקל להתקנה ולהסרה. פנו אלינו בכדי לבחור את הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן