שטיחים עגולים

תוכן עניינים

רוצים לצאת מהקווים? מעוניינים להעניק לבית שלכם מראה ייחודי? מה דעתכם על שטיחים עגולים?

לפרטים ולהזמנות חייגו: חייגו עכשיו! 1700-50-39-40
שטיחים עגולים
שטיחים עגולים

אצלנו תמצאו שטיחים עגולים מכל הסוגים:

  • שאגי
  • שטיחים עגולים קלאסיים
  • שטיחים בעיצוב מודרני
  • שטיחים עם ציורי ילדים
  • ועוד

באיזה חדר ניתן להניח שטיח עגול?

שטיחים עגולים מתאימים לשימוש בכל החדרים – בסלון, בחדר השינה וגם בחדר הילדים. היתרון הגדול ביותר של השטיח הזה נעוץ במימדיו הנוחים, וכך תמיד תוכלו לקפל או לפרוס אותו בהתאם לצרכים שלכם. השטיח הזה ישמש באותה מידה של הצלחה כמשטח למשחק עבור הילדים או כקישוט הולם לפני שידת התמרוקים בחדר השינה.

איכותם של השטיחים העגולים

שוק מציע שטיחים עגולים במגוון איכויות ומחירים, אך אנו בחברת פרקט & שטיח ישיר החלטנו להציג בפני לקוחותינו את המוצרים האיכותיים ביותר. אצלנו תמצאו מגוון מוצרים שיתאימו לכל שימוש ולכל חדר, כאשר המוצרים האיכותיים יחזיקו מעמד זמן רב ויאפשרו לכם ליהנות מהם בטווח הארוך.
הופכים את הבית לאופנתי יותראופנות העיצוב המודרניות קוראות לנו לצאת מהקווים המוכרים והידועים, והשטיח העגול הוא ביטוי לכך. הקווים העגולים של השטיח הופכים את החדר כולו למעניין ולמודרני יותר.
אביזר זה יאפשר לכם לחדש בקלות את פני הבית כולו.

כיצד בוחרים את השטיח המתאים ביותר?

גם אם החלטתם ללכת על צורה עגולה, עדיין תצטרכו לבחור את הצבע ואת הציורים שעליו. השטיח צריך להתאים לעיצוב הכללי של החדר. אם החדר מעוצב בסגנון קלאסי – כדאי גם ללכת על משהו בעיצוב קלאסי. לעומת זאת, ריהוט מודרני מזמין את שטיחי השאגי או השטיחים המעוצבים בסגנון מודרני. הדבר ידגיש את עיצוב החדר אם יותאם היטב לשאר הפריטים המוצבים בו.שטיח עגול מאפשר לצרכן המודרני לצאת מהקווים הרגילים, ולכן אנו מספקים ללקוחותינו מבחר רחב של שטיחים עגולים. אתם מוזמנים לאולם התצוגה שלנו, בו תוכלו לבחור את הפריט המתאים ביותר לבית שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן