שטיחים ליאכטה

תוכן עניינים

למרבה הצער, לא ניתן להשתמש בשטיחים האהובים עלינו גם ביאכטה שברשותנו. מי שבוחר לעשות כן, עתיד לסבול לאחר זמן קצר ביותר משטיח אשר מעלה עובש, ריחות לא נעימים ומראה שאינו אסתטי. שטיחים ליאכטה הינם שטיחים ייעודיים אשר מוגדרים מראש כ- indoor-outdoor. פירוש הדבר הוא כי הם מסוגלים לשמש הן לצרכי פנים והן לצרכי חוץ, תוך עמידות גבוהה לכל תנאי האקלים, תכונה נדרשת לפריטים בכלי שיט הנע בלב ים. אז כיצד רוכשים שטיח מתאים ליאכטה שלכם?

חייגו עכשיו! 1700-50-39-40
שטיחים ליאכטה שטיח יאכטה שטיחים ליאכטות יאכטה שטיח
יאכטה שטיחים יאכטות שטיחים במבצע מבצעים שטיח יאכטה

תכונות נדרשות משטיחים ליאכטה

 

שטיחי יאכטה הינם שטיחים אשר נועדו לעמוד בתנאי אקלים קשים, ביחס לאחיהם השטיחים הביתיים הרגילים. יש לקחת בחשבון כי חלק מהשטיחים המשמשים לעיצוב יאכטות מוצאים את עצמם חשופים כל העת לתנאי האקלים החיצוניים. זאת כיוון שהם מותקנים על פני שטחה החיצוני של הספינה ועל כן סופגים קרינת שמש עזה במהלך היום, כמו גם רטיבות ולחות. במקומות האחרים בפנים היאכטה, תנאי חום קיצוניים (כאשר המיזוג אינו מופעל) ורטיבות עשויים לאתגר את השטיחים. שטיחים "ימיים" דוגמת שטיחים ליאכטה צריכים להיות עמידים בפני קרינת UV, לחות, רטיבות וריכוזי מלח גבוהים. שטיחים אלו צריכים גם לגלות עמידות בפני הכתמה, שכן חפצים ומוצרים נוטים ליפול מטבע הדברים בעת השיוט ועלולים להכתים את השטיחים.

סוגי שטיחים המתאימים לשימוש ביאכטות

יאכטות מכילות חללים מצומצמים בהם נעשה שימוש תכוף. לכן, על סיבי השטיח להיות משוחררים מכל אריגה שהיא ומכל חומר שאינו עומד בקריטריונים לעיל. שטיחי יאכטה אשר נחשבים לאיכותיים ביותר הינם אלו העשויים מפוליפרופילן. פולימר חזק זה עמיד בפני התפתחות עובש, הוא דוחה מים ואינו נוטה לכתמים, אלא אם מדובר בחומרים שומניים במיוחד. סוג חומר נוסף שעשוי להתאמים לשטיחי יאכטות הוא הפוליאסטר. פוליאסטר עמיד בפני חומרים שומניים, צבעו אינו דוהה וניתן להדביקו בקלות לרצפה. כמו כן, ניתן למצוא שטיחי יאכטות בסגנון השטוח או במראה טבעי (דמוי סיבים). שטיחים אלו מיוצרים בשיטת ה- needle punch, בדומה למה שכולנו מכירים כדשא מלאכותי.

חברת פרקט & שטיח ישיר מציעה מגוון רחב של שטיחים ליאכטה, במחירים ללא תחרות ובאיכות הגבוהה ביותר. השטיחים הינם מתוצרת היצרנים המובילים בעולם. צוות החברה ישמח להתאים ליאכטה שלכם את השטיח המוצלח ביותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן