פרקט גרמני

תוכן עניינים

פרקט גרמני – האיכות מדברת בעד עצמה

אם אתם מעוניינים לחפות את הרצפה בחיפוי האיכותי ביותר, אתם צריכים חיפוי למינציה בעל מראה ייחודי מתוצרת גרמניה. פרקט & שטיח ישיר שמחה להציג בפניכם סוגים שונים של פרקט גרמני איכותי, שיאפשר לכם ליהנות מכל יתרונותיו לאורך זמן:

מצ"ב טבלת כתמים והמלצות לטיפול:

עמידות עמיד מאוד בפני לחות, גרירת רהיטים, שריטות וכל נזק אפשרי אחר. התוצאה: אתם יכולים ליהנות מכל שאר היתרונות שלו במשך שנים ארוכות
דרגת שחיקה גבוהה גם הוא מיועד למקום שבו עוברים אנשים רבים מדי יום, לא תרגישו את זה עליו.
בידוד מצוין מפני רעש גם אם יש ברקע רעשי סביבה בעוצמה גבוהה, החיפוי המקסים הזה יצליח לספוג חלק גדול מהם ואתם תוכלו ליהנות משקט יחסי לאורך כל שעות היממה.
שם שאפשר לסמוך עליו החיפויים מתוצרת גרמניה שמשווקת פרקט & שטיח ישיר מיוצרים על ידי חברות הפועלות בתחום מזה שנים רבות והינן מוכרות וידועות ברחבי העולם. לכן, אין ספק שכשאתם קונים פרקט גרמני מתוצרתן אתם קונים איכות, כמו גם אחריות מלאה שלא תמצאו בשום פתרון אחר.
חיבור פשוט שעמיד ללחות החיבור של פרקט גרמני הינו פשוט ונוח, ומתבצע באמצעות "קליק" היקפי העמיד בפני לחות. מכיוון שמדובר בחיבור חזק במיוחד, אין שום צורך להוסיף דבק. כך, אתם יכולים ליהנות מחיפוי רצפה איכותי בתוך זמן קצר ובלי הרבה בלגן.
מראה שלא רואים כל יום פרקט גרמני נראה כמו מיליון דולר. דוגמאות החיתוך של העץ מקורן בעצי יער אירופאים ואקזוטיים, והן ייחודיות לחיפויים האיכותיים של החברה. הברק שלו בוהק למרחוק, והחמימות שהוא משרה על כל חלל בלתי ניתנת לתיאור.

למגוון נוסף של פרקטים מעץ >>>


לא מאמינים? הנכם מוזמנים להגיע אלינו ולראות בעצמכם!
לקבלת מידע נוסף אודות פרקט גרמני ולהזמנות חייגו 1700-50-39-40
גרמני פרקט למינציה גרמני
פרקט גרמני מחיר פרקט גרמני מבצע

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן