פרקט אגוז

תוכן עניינים

יש לא מעט פרקטים שאפשר לבחור מתוכם, וכאשר אתם מעוניינים בפרקט מעץ טבעי, עליכם לקבל החלטה חשובה מאד – מה יהיה העץ שממנו אתם תרכיבו את הפרקט שלכם.
כיום, מכינים פרקטים ממגוון רחב מאד של עצים – חלקם נחשבים איכותיים יותר וחלקם פחות.
כאשר מדובר עם זאת על פרקט אגוז, שעושי כמובן מעץ האגוז, אנו מדברים על איכות שכמותה לא נראתה.
עץ האגוז גדל בכמה מקומות שונים בעולם – יש לו זן אפריקאי ויש לו זן אמריקאי. התכונות המיוחדות של האגוז, שעליהן נעמוד בהמשך, הופכות אותו מושלם ממש לטובת פרקטים מעץ טבעי, והוא נותן לכם משטח יציב ואיכותי מאד, שישמש אתכם לאורך זמן.

רוצים להתייעץ איתנו? ייעוץ ראשוני חינם! 1700-50-39-40

מה היתרונות של פרקט אגוז?

  • צבע מעולה לכל מקום – אחד היתרונות הברורים של פרקט אגוז, הוא הצבע העז שלו. מדובר על גוונים של חום-אדום-כהה, והוא למעשה הופך להיות הכוכב בכל מתחם. זהו צבע שמצד אחד משרה רצינות ואחריות, ומצד שני משרה גם אווירה ביתית, חמימה ומשפחתית. לכן, את פרקט האגוז נוכל למצוא מצד אחד בבתיהם של אנשים – אבל גם במשרדים ובמקומות עבודה, ואפילו בחנויות שנחשבות יוקרתיות! הגוון הטבעי של האגוז אגב איננו כה כהה, אך בחשיפה ממושכת לשמש הוא מתכהה, וכך מתקבל הגוון המוכר.
  • עמידות – בתור פרקט מלא מעץ טבעי, ברור שמדובר על פרקט שאמור להישאר לאורך זמן, אך יש כאן עניין שהוא מעבר לכך. באופן ספציפי, פרקט אגוז ידוע בעמידות יוצאת הדופן שלו. עץ האגוז הוא עץ חזק במיוחד, שגם תנאי האקלים לא ממש משפיעים עליו. אין זה נדיר למצוא כיום פרקטים מעץ אגוז, שנותרו שלמים לחלוטין גם אחרי שימוש רציף של יותר מ20 (!) שנה, בלי שניכרת עליהם אפילו שריטה אחת. זה רק מראה עד כמה מדובר על פרקט יוצא דופן.
  • קל לנקות ולתחזק – עוד יתרון חשוב של פרקט אגוז הוא בעבודה שקל מאד לתחזק אותו. זהו אחד הפרקטים הקלים והפשוטים ביותר לניקוי. מספיק לעבור עליו עם מטאטא באופן קבוע, ואם צריך, אחת לכמה ימים או אפילו פעם בשבוע או שבועיים – עוברים עם מטלית לחה (לא צריך לשטוף – העץ הזה אלרגי למים ועלול להתנפח). ניקיון פשוט כזה, שומר על המראה הנהדר של עץ האגוז.
  • חלק או מחוספס – בין אם אתם מעוניינים בפרקט בעל מרקם מחוספס יחסית, ובין אם אתם מעוניינים בפרקט שיראה אחיד ובעל מרקם חלק יותר – עץ האגוז עומד לרשותכם. כיום מייצרים מגוון של פרקטים מאגוז בכל מרקם וטקסטורה בהתאם לדרישת הלקוח.

פרקט עץ אגוז – רק בפרט ושטיח ישיר

אם לסכם, פרקט אגוז הוא הפרקט שנותן לכם את המענה המלא, המושלם והטוב ביותר שניתן להעלות על הדעת. הפרקט יכול להתאים כאמור לכל מתחם, ואתם מקבלים תמורה מאלה למחירו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן