פרקט לבן

תוכן עניינים

פרקט לבן – המילה האחרונה בעולם הפרקטים

בשנים האחרונות הפכו הפרקטים לאופציית חיפוי רצפה פופולארית ומקובלת. המילה האחרונה בעולם זה הינו פרקט לבן, אשר יכול להגיע כעץ למינציה או כעץ טבעי. צביעת העץ הטבעי בלבן נעשית במספר שכבות, המבטיחות את הספגתו של הצבע הלבן בעץ הטבעי. הפרקטים האיכותיים מרשימים, אך נראה כי הפרקטים הלבנים עולים מעל כל שאר בתחום זה. ריצפה כזו נותנת תחושת רוגע ושלווה. ויוצר אשליה אופטית הגורמת לנו לחשוב כי החלל הינו גדול יותר מגודלו האמיתי.
פרקטים לבנים מעץ טבעי הינם בעלי ערך מוסף מבחינת עיצובו, מכיוון והטקסטורה הטבעית של העץ הופכת את המראה שלהם לייחודי ועשיר.

תהליך התקנת הפרקט

ההתקנה צריכה להתבצע על ידי מתקין מקצועי, מומלץ שיהיה אחד שצבר ניסיון וותק בתחום. תהליך ההתקנה מחייב עבודה מדויקת, כל פגם קטן יפגום במראה החדר, ויכול לגרום לעוגמת נפש לאורך זמן. מסיבה זו, עדיף להימנע מלהתקין גם מוצרים שרכשתם באופן עצמי.
לפרטים נוספים והצעת מחיר לפרקט לבן: חייגו עכשיו! 01700-50-39-40

איך מנקים פרקט לבן?

בדומה לשאר הפרקטים, גם סוג זה רגיש מאד למים. בשל כך יש להיזהר ולא להביא אותו במגע עם מים, על מנת שלא יפגע. אז איך אפשר לנקותו?
✔️ ניתן להשתמש במגבונים לחים, על מנת לטאטא, ניתן להשתמש במטאטא ובשואב אבק, למעט שואב אבק חובט.
✔️ ניתן להשתמש בחומרי ניקוי המיועדים לפרקטים, ולעקוב אחר ההוראות המופיעות אריזת חומר הניקוי.
✔️ על מנת להפחית את הצורך בניקוי תדיר, כדאי להקפיד שלא לדרוך על הרצפה בנעליים עם סוליה שחורה, או נעלי עקב. כמו כן, יש להניח משטח הפרדה בין רגלי הרהיטים לרצפה.היוקרתיות שמשדר הצבע הלבן, אינה מבוטאת במחירו. בפועל, פרקטים מסוג זה אינם יקרים יותר מהאחרים. בשל נתון זה, הם צוברים את הפולאריות ההולכת וגוברת שלהם, מאחר וכל אדם שמחליט לחפות את הרצפה, יכול להרשות לעצמו לשדרג את מראה הבית או העסק, עם חיפוי בצבע לבן מרשים.

באיזה גוונים מוצעים הפרקטים שלנו?

• חלק – משדר תחושת אסתטיקה, ויש יאמרו אף רוחניות.
• מיושן – משרה תחושה כפרית וקלאסית.
• מלוכלך – משלב יתרונות עם נוחות תחזוקה.החיסרון הגדול של כל רצפה לבנה באשר היא, הינו הלכלוך. רצפה לבנה היא פחות פרקטית, מכיוון ומחייבת תחזוקה וניקוי בתדירות גבוהה, צבעו הלבן מלוכלך מפחית את תדירות ניקוי הרצפה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן