phone number
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841950
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקט מהיבואן לצרכן
 
 
 
 
פרקט & שטיח ישיר
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי פרקט

 
 
פרקטים בבית אינם רק רצפה הם לחלוטין מוגדרים גם כפריט עיצובי וחשוב לשמור על המראה שלהם. היות ובמקרים מסוימים מדובר בפרקט עץ שהינו חומר טבעי המראה שלו והעמידות שלו משתנים בהתאם לסביבה בה הוא נמצא. השמש, הלחות והשימוש ברצפה הם שיגדירו את הצורך והתדירות שבטיפול, פעולת הניקוי חייבת להיעשות בהתאם לסוג הפרקט ללא טעויות ורק כך ניתן להבטיח מראה טוב ויפה ועמידות לאורך שנים.
 

ניקוי פרקטים ותחזוקה

 
פרקטים סינטטיים על פי רוב דורשים תחזוקה קלה יותר מאשר אלו מהעץ הטבעי שכן הם פותחו בשביל להראות כמו עץ אמיתי ולהיות זולים יותר ופשוטים לתחזוקה ואכן זה המצב. אך עדיין יש לשמור עליהם באדיקות כי טיפול לא נכון יפגע בהם ללא אפשרות לתיקון או לליטוש. יש להיזהר שמים לא יחדרו מבעד ללוחות של הלמינציה ועל כן אין לעולם לשפוך מים על הרצפה. יש לנקות אותה בעזרת מטלית או סמרטוט רצפה רטובים אך סחוטים היטב וליבש לאחר הניגוב. לא מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי ובטח לא באלו המותאמים לשטיפת רצפות. הפרקט יישאר נקי גם אם ננקה אותו רק על ידי מים אך אם בכל זאת יש כתם עקשן שלא יורד בניגוב עם מים ניתן להשתמש בסבון עדין או בחומרים יעודים.
 
 
 
חומר לניקוי ושמירת פרקטים
 
חומר לניקוי פרקט לרצפת עץ
 
ניקוי פרקט
 
 
 
 

ניקוי פרקט למינציה

 
באופן תדיר יש לטאטא את האבק עם מטאטא ובמידה ושואבים עם שואב אבק יש להקפיד על שואב עם מברשת רכה. לעולם לא לשאוב על מצב "חובט". במידה וצובעים את הבית יש לכסות היטב את הפרקטים שלא יתלכלכו מהצבע שכן אסור לשפשף אותם על ידי צמר פלדה או כל ציוד ניקיון אחר שעלול לגרום לסריטה. גם חומרים חזקים כמו אצטון, טרפנטין, אלכוהול, חומצה, חומר ניקוי של שירותים או אפילו חומר ניקוי של חלונות גורמים לפגיעה ולכתמים בצורה קשה וצריך להרחיקם.

במידה ומשהו נדבק לרצפה ודורש גירוד שעלול לשרוט אותם יש לנסות להקפיא את מה שנדבק באמצעות קרח בתוך שקית ניילון כדי למנוע מגע של מים ורק אז לגרד בעדינות את המפגע.
 

ניקוי פרקטים מעץ

 
פרקט עץ נחשב עדין הרבה יותר מהלמינציה ועל כן כל מה שכתבנו בפסקה הקודמת רלוונטי גם כאן רק בחומרה רבה אף יותר.הם דורשים עדינות רבה יותר בכל מה שנוגע לגרירה של רהיטים או כל פעולה שמביאה לשריטה של הלוחות.
 
חשוב לדעת, יש לבצע חידוש מידי תקופה על ידי חומרי ניקוי ורענון שמיועדים לשימוש זה בלבד. במקרים שבהם העץ ניזוק ניתן לעשות ליטוש על ידי בעל מקצוע בלבד ולגרד את השכבה העליונה ובכך לחדש לחלוטין את מראה העץ.
 

ניקוי פרקט תלת שכבתי

 
מה זה פרקט תלת שכבתי?
פרקט תלת שכבתי הוא פרקט העשוי משלוש שכבות, כאשר השכבה הראשונה עשויה מעץ אציל והשתיים התחתונות מעץ לבן פשוט. הדבר מאפשר לכם לרכוש פרקט שנראה ממש כמו פרקט עץ מלא במחיר הרבה יותר נמוך, ליהנות מעמידות הרבה יותר גבוהה ומצורך בתחזוקה הרבה יותר פשוטה.

ניקוי פרקט עץ תלת שכבתי כולל ברוב המקרים רק טאטוא או ניקוי באמצעות מטלית לחה, ובמקרים קשים – ניקוי באמצעות מעט חומר מיוחד. אם יש כתם עקשן שדורש שימוש בחומר ייעודי לניקוי פרקט תלת שכבתי, כדאי מאוד לנסות אותו קודם בפינה נסתרת של הפרקט. אחרי הכול – אמנם כתוב על החומר שהוא מיועד לניקוי פרקט תלת שכבתי, אולם יש פרקטים שיכולים להגיב בצורה פחות טובה.
 
 
חייגו עכשיו!
 
 
 
 
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ניקוי פרקט צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.