מהו פרקט בלגי

תוכן עניינים

מה יש בו, בפרקט, שהופך אותו לאופציית ריצוף פופולארית כל כך ברחבי העולם כולו? ובכן, ניתן לייחס זאת לכמה גורמים, והראשון בהם הוא ככל הנראה הפופולאריות שלה זכה וזוכה העץ כחומר גלם לבנייה ולעיצוב ברחבי העולם. בעוד בישראל החמה והלחה, בנייה מעץ לא נחשבת לסוג בנייה נפוץ ופופולארי במיוחד, באזורים אחרים של העולם, ספציפית ביבשות אירופה וצפון אמריקה, הרוב הגדול של הבניינים (בוודאי מחוץ לערים הגדולות) מבוססים על בניית עץ. ואמנם, לבנייה מעץ יש יתרונות וחסרונות בבניית בתים שלמים של ממש, אבל בכל מה שנוגע לריצוף יש לעץ ולמוצרים המדמים עץ בעיקר יתרונות. הסיבה שריצוף העץ – הפרקט – חדר גם לאזורים בעולם שבהם בנייה מעץ היא מקובלת פחות, מעידה על האיכות הרבה שלה אנחנו זוכים מריצוף זה. פרקט הוא ריצוף איכותי, עם תחושה ביתית שקשה מאוד להתחרות איתה, ואם יודעים לתכנן ולבצע את הריצוף איתו נכון מדובר גם בריצוף שקל לתחזק ולנקות אותו. בראש עולם הפרקטים עומדים הפרקטים האירופיים, ובתוך אירופה ישנה תחרות רבה על הבכורה בעולם הפרקטים. כיום את הבכורה הזו תופס הפרקט הבלגי, וכעת נבין בדיוק מהו פרקט בלגי ומה הופך אותו לאיכותי כל כך.

פרקט בלגי – ככל הנראה מלך הפרקטים

  • בשלב זה אתם כבר בטח יודעים להצביע על ההבדל בין פרקט מעץ טבעי או תלת שכבתי ובין פרקט למינציה. אתם בוודאי יודעים שלמרות שהלמינציה היא סוג פרקט עמיד יותר, קל יותר לניקוי ואף זול יותר, הפרקט הטבעי והתלת שכבתי הוא זה שנחשב לאיכותי יותר מבחינת הבית שלנו. הפרקט הבלגי הוא בדיוק זה שמערער על ההנחה הזאת. פרקט בלגי הוא סוג מסוים של פרקט למינציה, שמקבל את ייחוסו הגאוגרפי הזה בעיקר בזכות החברה הבלגית קוויק סטפ. הצעד הראשון של השתלטות הפרקט הבלגי על עולם הפרקטים באירופה ובעולם כולו היה בייצור פרקט למינציה איכותי במיוחד, בעל סטנדרטים של מראה ושל מגע שלא נופלים מפרקטים טבעיים רבים.
  • השלב הבא של הצלחת הפרקטים הבלגיים של קוויק סטפ היה ביצירת מנגנון התקנה פטנטי, שהופך את התקנת הפרקט למשימה פשוטה במיוחד, ואת התיקון והתחזוקה שלו לקלים עוד יותר. המנגנון האיכותי והיעיל הוסיף למוניטין של הפרקט הבלגי, והפך אותו לכל הדעות לסוג הפרקט הנפוץ והמבוקש ביותר בעולם. אחרי הכל, קשה להתחרות עם פרקט למינציה קל להתקנה, קל לפירוק, עמיד בפני שחיקה ומים, מתאים עבור כמעט כל חדר בבית כתוצאה מכך, ושבנוסף לכל הוא גם פרקט איכותי בסטנדרטים גבוהים מאוד של ביצוע ושל תחושה, מתוך הבנה שהסטנדרטים האלה הם שמושכים אנשים לבחור היום ריצוף פרקט.
מהו פרקט בלגי nvu prey ckdh

פרקט & שטיח ישיר – המומחים בפרקט בלגי

כשאנחנו בפרקט & שטיח ישיר מציעים לכם שירותי פרקט איכותיים, אנחנו מתכוונים לכך מקצה לקצה. אם תבחרו באופציה של פרקט בלגי אצלנו, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים רק פרקט למינציה מהשורה הראשונה, בלי פשרות על איכות הריצוף ובלי פשרות על איכות ההתקנה. אנחנו נבטיח שלכם יהיה את הבית האיכותי ביותר שניתן לקבל מבחינת ריצוף, כל עוד אתם תקיימו את הצד שלכם בהתחייבות בינינו – ופשוט תרימו אלינו טלפון ותבינו מה אנחנו מציעים לכם עוד היום.
להזמנות ולפרטים נוספים: חייגו עכשיו! 1700-50-39-40

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן