פרקט אלון

מהו פרקט אלון ולמי הוא מתאים?

מבין הפרקטים השונים בארץ שמורכבים מעץ טבעי, עושה רושם לעתים כי פרקט אלון הוא הפופולרי ביותר. אמנם קשה להגיד מיהו באמת הפרקט הפופולרי ביותר, אבל אין ספק שלעץ האלון יש מקום של כבוד בכל מה שנוגע להיותו חומר גלם להכנת פרקטים. את הפרקטים מעץ אלון, מייבאים למעשה מחו"ל ולא משתמשים בעצי האלון שיש בארץ (שטחי היערות כאן מצומצמים מידי). רוצים לדעת מדוע פרקט האלון יכול להתאים גם לכם? בואו להבין מהם התכונות והיתרונות שלו. העיצוב, העוצמה, הגיוון ועוד

• עיצוב מגוון – ראשית, יש לזכור כי ברמה הבסיסית העיצוב של פרקט אלון מתאים מאד לבית הישראלי. מאחר שעץ האלון הוא עץ שטבעי לנו לראות אותו בכל הארץ – טבעי שהוא גם יכנס לבית שלנו, למשרד שלנו, או לכל מקום אחר. זה כבר יוצר תחושה נעימה יותר בעין, ונותן תחושה של מקום מכניס ונעים במיוחד.

• עץ חזק – איש לא יערער על כך שמבחינת החוזק והעוצמה של פרקט אלון, מדובר באמת על רמות גבוהות במיוחד. מדובר על פרקט שיכול לשרת אתכם לתקופות ארוכות מאד ולא בכדי – האלון הוא עץ חזק ועמיד מאד, שאיננו נשחק בקלות ואיננו נשרט. לכן, אם מדובר על מתחם שכולל כמות גדולה של אנשים – פרקט מעץ אלון יכול להיות פתרון מעולה עבורו.

• מתאים לכל סוגי הפרקטים – יש לציין כי פרקט אלון יכול להתאים לסוגים שונים של פרקטים. במידה ותרצו פרקט גושני – עץ האלון יתאים לכך. עם זאת, במידה ותרצו פרקט דו שכבתי או פרקט תלת שכבתי – ברור שעץ האלון יתאים גם לסוג הנ"ל. יש לזכור שכיום יש אף ביקוש לפרקטים דמויי אלון! הכוונה היא לפרקט למינציה מלאכותי, אשר השכבה החיצונית שלו אך ורק מדמה את המראה של עץ האלון.

ומה מבחינת הצבע הסופי שלו?

הצבע הסופי של פרקט מעץ אלון הוא לחלוטין נתון לבחירתכם! אפשר לבחור בגוונים הרגילים של העץ, אבל אפשר בהחלט להעביר את העץ טיפולים מיוחדים שיגרמו לו להיראות בהיר יותר, כהה יותר, מעושן יותר, וכיו"ב.
לקבלת הצעה השאירו פרטים