פרקט זול

בחירת פרקטים במבצע

עסקים רבים מפרסמים לאחרונה פרסומים אודות פרקטים במבצע וכמובן שפרקטים זה דבר מאוד מפתה. פרקטים יכולים להעשיר את המראה של הבית ובית העסק ולשוות להם מראה חדש ביתר קלות. פרקטים במבצע מושכים את העין כמעט לכל לקוח שכן ההזדמנות לרכוש פרקטים במבצע היא בהחלט הזדמנות חלומית לשנות את פני בית העסק והבית ולגרום להם להראות חדישים , נעימים , חמימים ומזמינים הרבה יותר!
עם זאת חשוב שהבחירה תהיה בחירה טובה, לא כל פרקט במבצע הוא פרקט טוב, חשוב לפנות רק אל חברות בעלות מוניטין של הצלחה בתחום ואמינות מרבית.
בחירת פרקטים במבצע היא לא משימה לכל אחד, שכן יש צורך להכיר את סוגי הפרקטים ולדעת לאילו מקומות הם מתאימים יותר ולאילו מקומות לא מתאימים כלל ולכן בחירת פרקטים צריכה להיעשות בייעוץ ממבין עניין בתחום.

פרקטים במבצע לאת ממיד מהסוגים הטובים ביותר

סוגים רבים יש לפרקטים. היוקרתי ביותר הוא פרקט מעץ מלא העשוי משכבות עץ מלא חזק ועמיד. לאחריו מגיע פרקט עץ העשוי משכבות עץ ובליטוש קל מידי כמה זמן ניתן לשוות לו מראה חדש לחלוטין על אף פגעי הלכלוך שצבר עם הזמן.
לאחר מכן מגיעים סוגי פרקט סינטטי- ובו יש מבחר סוגים, אחד מהם הוא פרקט למינציה, שיתרונו הוא בכמה דברים: המחיר הזול יחסית על פני פרקט עץ, פרקט למינציה מתלכלך בפחות מהירות מפרקט עץ אך מצד שני לא ניתן לחדש אותו כמו פרקט עץ, ולכן הוא לא פרקט יוקרתי כל כך.
לכן חשוב לפני שבוחרים פרקטים במבצע לבדוק היטב האם רוצים בכלל בסוג הפרקט המוצע ולבדוק אם אותם פרקטים במבצע מספיק טובים עבורנו משום שיש גם פרקטים במבצע איכותיים ויש להשוות בין הסוגים ועדיף בעזרת איש מקצוע.
האם כדאי בגלל שיש פרקטים במבצע לרצף את כל הבית או שיש מקומות שעדיף לא לרצף כלל בפרקטים, ויהא מחירם אשר יהא?אז כמו בכל מבצע- אין זה אומר שחייבים לקנות, ברור לוודאי הרצון לקנות פרקט ולרצף בו את כל הבית ו/או הבית עסק ובעיקר כשיש מבצע- פרקט הוא נעים, חמים, משנה אווירה וגורם לבית להראות כה שונה ונקי הרבה יותר מאשר ריצוף באבני שיש.
אך חשוב לציין שישנם מקומות שממש לא כדאי לרצף אותם בפרקט- כל מקום שיש בו גרירת רהיטים מסיבית ולאורך הרבה זמן, כל מקום שיש בו הרבה מים ולכלוך כגון מטבח- שאותו ממש לא כדאי לרצף בפרקט וכן חדרי אמבטיה המלאים במים ולחות.
אם בכל זאת רוצים לרצף בפרקט חדרים "מועדים" בהם הפרקט יכול לההרס מהר – כדאי אולי ללכת ולבחור פרקטים במבצע- פרקטים זולים שכשיהרסו מקסימום תהיה אפשרות לקנות חדשים ולרצף מחדש שכן להשקיע בתשלום מחיר מלא ולהיות כמעט בטוחים שהריצוף ייהרס די מהר יהיה חבל ולא משתלם, ולכן אם כבר פרקט במקומות מועדים כדאי אולי לבחור פרקט סינטטי או פרקטים במבצע.
לקבלת הצעה השאירו פרטים