רצפת דמוי פרקט

לרצף את הבית באווירה אירופאית נעימה

מהי רצפת דמוי פרקטים?

פרקטים הם אריחי עץ מלוטשים הנפוצים מאוד באירופה. היתרונות ברורים מאליהם- מראה כפרי עדין וקלות שטיפה, כמו כן מראה פרקטים מעניק לחדר תחושת חמימות וכן משווה לחדר תחושה של יוקרה. בנוסף, קל לגרור רהיטים בחדר- יתרון שהוא חסרון כי רצפת פרקט מאוד רגישה לתנודות של הרהיטים. ריצוף עם פרקטים יוצא לרוב מעבר לתקציב שמוכנים להשקיע ולכן נוצרה תרבות הריצוף של דמוי פרקט.שימו לב שבמראה לא תמיד יהיה הבדל בין דמוי פרקט לפרקט אמיתי אלא בעמידות ובאיכות העבודה. מתקין פרקטים מקצועי הוא זה שיוביל את הבית שלכם להיראות יוקרתי ממש כמו בסרטים הכי יפים.

אילו סוגים של פרקטים קיימים?

פרקט עץ אותנטי- אריחים המיוצרים מעצים משובחים ועוברים רמת ליטוש גבוהה, כך שיהיו עמידים בפני שטיפות ונזקים מצטברים לאורך השנים. כיוון שיש הבדל באיכויות העץ יהיה הבדל גם במחיר. בנוסף בגלל שמדובר על אריחי עץ ממש כל טעות בהתקנה יכולה לגרור נזק לעין ונזק לאריח. בדקו בעת ההזמנה שיש מתקין מיומן בהדבקת פרקטים.
פרקט למינציה- פרקט למינציה הוא לא ממש מעץ אלא מחומר המחקה את מראה פרקטים אמיתיים. היתרון הוא בעמידות החומר, בגודל החתיכות ויכולת התמרון בעת הריצוף, וכמובן ההבדל במחיר. ההבדל מתבטא במחצית המחיר ואפילו יותר, כאשר עין לא מיומנת בכלל לא תרגיש שמדובר בדמוי ולא במקורי.

מי מתקין פרקטים וכיצד זה מתבצע?

גם למוכשרים ביותר, אם אין להם הכשרה בהדבקת פרקטים, כדאי להימנע מעבודה עצמית. טעות אחת של מריחת דבק או חישוב חתיכות לקוי יכול להוביל לטעות נוראה שאת סימניה יראו זמן רב. אצלנו קיים שירות התקנה לאותם פרקטים המשווקים על ידינו. מתקיני פרקטים מומחים ,שנוטלים אחריות על העבודה שלהם במידה ותהיה בעיה. לא תמיד הזול הוא אכן זול ולפעמים עדיף להשקיע בהתחלה ולהימנע מעוגמת נפש מאוחרת יותר. הבית שלכם הוא עבודת אומנות עבורנו.

כיצד לתת אמון בחברה המתקינה פרקטים?

אל תסתפקו בדיבורים ובקשו מהנציג המטפל בכם לראות עבודות בשטח אצל לקוחות אחרים. בקשה זו לגיטימית בעולם הבנייה והשיפוצים, כדי להתרשם ממראה עיניים של המבצע. כמו כן אל תוותרו על השוואת מחיר. סקר שוק של איכות ומחיר יכול לחסוך לכם מאות שקלים שישמשו אתכם בהמשך השיפוץ. אצלנו תיהנו מאיכות המשולבת עם שירות. כאשר אתם באים לבחון את הרצפה שרוצפה בסוג הפרקט שרציתם בין אם זה פרקט למינציה ובין אם זה פרקט עץ שימו לב למסגרת. בדרך כלל הבליטות של הדבק מרוחות בצדדים יותר קרוב לפאנלים. ושימו לב כיצד הפנאלים משתלבים עם החיפוי, כך שתדעו איזה צבע פאנל מועדף עליכם להתאמה יחד עם החיפוי. כל העובדות מצביעות שכדאי לכם לבחור במתקיני הפרקטים שלנו. הצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.
לקבלת הצעה השאירו פרטים