כיצד לבחור מתקין לפרקטים?

כיצד לבחור מתקין לפרקטים?

התקנת פרקטים- למי פונים?

לאחר שבחרתם את סוג הפרקט שמתאים לכם מבין שלל האפשרויות הגעתם לשלב של התקנת פרקטים התקנת פרקטים היא שלב מכריע שיקבע לטוב ולרע כיצד יראה הפרקט בבית שלכם והאם תהיו מרוצים מהפרקטים שבחרתם. אם בחרתם פרקט סינטטי הקרוי פרקט למינציה ישנה אפשרות להתקנה עצמית. אם אתם בעלי ידיים טובות, סבלנות והבנה טכנית תוכלו להסתדר לבד אך כמובן שתמיד עדיף להזמין בעל מקצוע מיומן בהתקנת פרקטים שיבצע את העבודה עבורכם ביתר קלות ובמהירות והכי חשוב באופן מושלם. ישנם מתקיני פרקטים שיובילו את הפרקטים ויתקינו אותם אצלכם באופן מידי ויש כאלו שיובילו אליכם את הפרקטים על ידי חברת הובלות וישלחו אליכם בעל מקצוע בנפרד לשם התקנת פרקטים.

כיצד לבחור מתקין פרקטים לביצוע התקנת פרקטים

כאשר ביקרתם אצל חברים או משפחה וזיהיתם אצלם פרקט יפיפה שכבש את עינכם שאלו אותם מיהו המתקין שביצע אצלם התקנת פרקטים. וודאו האם היו מרוצים וממה בדיוק. בררו באינטרנט אודות כל מתקין פרקטים ששמו עולה וקבלו המלצות עליו. תמיד בצעו השוואת מחירים בין המתקינים שעברו את כל הבדיקות שביצעתם. היות ויש המון סוגי פרקט שונים יש לבדוק שמתקין הפרקט שלכם בקי ומנוסה בהתקנת פרקטים מהסוג אותו אתם הזמנתם בדיוק. יש להסביר למתקין הפרקטים איזה מראה אתם רוצים לקבל וליצור הבנה בין כולכם, חשוב שהמתקין יהיה פתוח לצורכיכם ויפעל לפיהם. ישנן מספר שיטות התקנה ומתקין מומחה ידע להתאים את הנכונה לפרקט שלכם ויהיה מצויד בציוד תקין וחדשני התואם את צורכי העבודה. חשוב מאוד לבדוק שיש למתקין שהזמנתם לצורך התקנת פרקטים רישיון בתוקף המעיד שהוא עבר את כל ההכשרות הרלוונטיות.

אחריות בהתקנת פרקטים

התקנת פרקטים אינה עבודה של מה בכך שכן פרקט עלול להינזק קשות בעקבות התקנה לא טובה. חשוב מאוד בהתקנת פרקטים לדאוג שמתקין הפרקט נותן אחריות לעבודתו ובמידה ונגרם נזק הוא נותן אחריות הן לחומר הגלם שניזוק והן לעבודתו. לפעמים יש צורך להגיע פעם נוספת כדי לתקן פגמים שנוצרו לאחר ההתקנה וחשוב שהמתקין שלכם יהיה מודע לכך ונכון לעשות כן במידת הצורך. התקנת פרקטים מסתיימת בהדרכת הלקוחות על אופן הטיפול בפרקט החדש. פרקט דורש טיפול ותחזוקה כל חצי שנה או שנה וחשוב לעקוב אחר כך. המתקין יסביר לכם מהי התחזוקה הנדרשת, ממה צריך להימנע ועל מה לשים דגש. מהו פרק הזמן לטיפולים השוטפים ומהם חומרי הניקוי המתאימים בדיוק לסוג הפרקט שלכם. יתכן שגם מתקין הפרקטים בעצמו יוכל לספק לכם את חומרי הניקוי המתאימים לכם ביותר במחיר סיטונאי או לפחות מוזל יותר מהרשתות. אחרי שקראתם והבנתם את כל הדרישות הרצויות להתקנת פרקטים אתם מוכנים לצאת ולהתחיל לבדוק. ראיתם שהמלאכה דורשת מיומנות ומקצועיות אך אם הדברים נעשים באופן הזה מובטחים לכם פרקטים יפיפיים העמידים לאורך שנים.
לקבלת הצעה השאירו פרטים