פרקטים מחירים

מחיר פרקט

מחפשים פרקט? בפרקט ושטיח ישיר מייבאים מגוון רחב של פרקטים ושטיחים באיכות מעולה מהיצרנים המובילים בעולם, במחיר מהיבואן – לצרכן וחוסכים לכם את פערי התיווך.

מחירי פרקטים

לפני שרוכשים פרקט מומלץ לערוך השוואת מחירי פרקטים בין ספקי פרקטים שונים. באומדן גס, ניתן לומר כי מטר רבוע של פרקט יעלה 100 ₪ בממוצע. למרות זאת, ספקי פרקטים שונים יתמחרו את אותו הפרקט באופן שונה, כל אחד משיקולי עלות תועלת הרלוונטיים לגביו. השוואת פרקטים מחירים בין המשווקים השונים, תעזור לכם למצוא את המקום המתאים עבורכם לרכישת הפרקט, ואף יכולה להשפיע על בחירת סוג הפרקט המתאים לכם.

מה ההבדל במחיר בין פרקט מעץ לבין פרקט למינציה?

כמו כן, מחיר פרקט עץ גבוה מעלות רכישת פרקט למינציה. מאידך גיסא, פרקט עץ שומר על יופיו למשך שנים רבות, ולכן מחזיר את ההשקעה הראשונית. פרקט למינציה, לעומת זאת, מאפשר התקנה עצמית, למרות שבחירה באופן התקנה זה אינה מומלצת. פרקט למינציה שומר על מראהו למשך כעשרים שנה, ואז לרוב מחדשים אותו. מכיוון ומחירו אטרקטיבי, בשל היותו עשוי מחומר סינטטי, וכמן כן בשל אפשרות להתקנה עצמית, הצורך בחידוש פרקטים מסוג למינציה לאחר עשרים שנה, לא מרתיע את הקונים, מכיוון ודבר זה מגולם במחיר. חשוב לדעת שצבע הפרקטים לא אמור להשפיע על מחיר הפרקט. ולכן, במידה וחשקה נפשכם ברצפת פרקט לבן, בסגנון עכשווי, אל תוותרו מראש בשל אילוצי תקציב. פרקט לבן אינו יקר יותר מפרקטים בצבעים אחרים.

מדוע ישנם הבדלי מחיר בין משווקי פרקטים שונים?

נתחיל בכך, שחשוב לשים לב ליצרן ולדגם הפרקט, מכיוון שפרקטים שנראים זהים, יכולים להיות מיוצרים באיכות שונה, רמת גימור שונה וחומרי גלם שונים. ככל שרמת הייצור, הגימור וחומרי הגלם עולה, כך צפוי לעלות המחיר של הפרקט. פרמטר נוסף המשפיע על עלות הפרקט הינו מספר תווי התקן שיש לפרקט הספציפי. כל תו תקן עולה כסף, ולכן פרקט איכותי ובטיחותי צפוי להיות יקר מאשר פרקט שאינו בעל תווי תקן, או בעל רשימת תווי תקן חלקית בלבד. עד כאן פורטו סיבות התלויות בפרקטים עצמם, אולם חשוב לא להיות תמימים, ולהכיר את הסיבות העסקיות של משווקי הפרקטים.

פרקטים מחירים – מה חשוב לדעת כשבאים לבחור פרקט?

קודם כל, כאשר מגיעים לספק בעקבות המלצה מחבר עדיף לא לחשוף בפניו את האופן בו הגעתם אליו, מכיוון שאז הוא ידע שלא תלכו להשוות מחירים מול ספקים אחרים, אלא תקבלו מיידית את הצעתו. בדרך זו אתם מאבדים את היתרון שהשוק החופשי נותן לכם. במידה ונתקלתם במשווק אשר הציע לכם פרקטי במחיר גבוה יחסית לאחרים, בהנחה ומדובר על אותו הדגם בדיוק, סיכוי טוב שמשווק זה רכש מוניטין טוב בשוק, ומעוניין לגרוף רווחים על חשבון הלקוחות שלו. חברתנו מתנגדת לשיטת הגדלת רווחיות שכזו, מכיוון שלטווח הארוך היא פוגעת במוניטין.
פרקטים מחירים
פרקטים מחירים
מחפשים פרקט?
לנו בפרקט ושטיח ישיר חשוב לספק לכם את הפרקט האיכותי ביותר שמתאים לכם, וכל זאת במחיר הוגן – החל מ39 ש"ח.אנו מייבאים מגוון רחב של פרקטים ושטיחים באיכות מעולה מהיצרנים המובילים בעולם וחוסכים לכם את פערי התיווך.

צרו קשר אתנו ונשמח להתאים לכם את הפרקט שעליו תמיד חלמתם! 🙂
לקבלת הצעה השאירו פרטים