למי מתאים פרקט עץ אלון

תוכן עניינים

עץ האלון הוא אחד מסוגי העצים הנפוצים ביותר בארץ ישראל, אם לא הנפוץ ביותר באופן כללי. אנחנו רגילים מאוד לנוף עצי האלון הנשקף אלינו בשטחי היערות (שהם אמנם אינם רבים אך קיימים). בהתחשב בכך, ברור גם מדוע רבים מאתנו מעוניינים להכניס את עצי האלון לתוך שגרת החיים היום יומית שלהם, ולעצב באמצעות עצי אלון את הרהיטים ואפילו את הרצפה בביתם. על האפשרות הזו בדיוק אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על פרקט עץ אלון. בשביל להבין את תכונותיו של פרקט עץ האלון, עלינו קודם כל להבין את תכונותיו של העץ עצמו – מדובר בזן עצים חזק במיוחד ועמיד מצד אחד, ומצד שני מדובר גם בזן עץ שאותו ניתן לעבד במגוון דרכים ולהפוך אותו למשרת נאמן שלנו. התכונות הללו של עץ האלון הן שהופכות את הפרקט העשוי ממנו לאיכותי כל כך, משום שמדובר מצד אחד בפרקט שיכול להגיע בסגנונות עיצוב מגוונים (כשבכל מקרה מדובר בנוף ארץ ישראלי טבעי שאנשים נוטים להתחבר אליו), עוצמה ועמידות גבוהים במיוחד שנובעים מעץ האלון עצמו, והתאמה לגחמות קודמות ולסגנונות עיצוב קיימים בבית בלי להשתלט על החדר מחד ובלי להיות אנמי מאידך. בנוסף, פרקט עץ האלון יכול להגיע כיום בכל תת סוג של פרקט, כשכמובן שניתן לקבל פרקט טבעי או פרקט תלת או דו שכבתי עשויים עץ אלון, אך כיום נפוצים במיוחד גם פרקטי למינציה דמויי עץ המדמים את האלון, ובכל מקרה ריכוז העץ הטבעי היחיד בפרקט למינציה הוא של עץ אלון.

 

עבור אילו גופים, פרטיים או ציבוריים, מתאים פרקט עץ אלון?

  • למי מתאים פרקט עץ אלוןכפי שהסברנו קודם לכן, פרקט עץ אלון הוא פרקט איכותי, אסתטי, ייחודי וחזק. לא פלא, אם כן, שמדובר באפשרות פופולארית במיוחד לעיצוב ריצוף עבור לקוחות פרטיים רבים שרוצים ליהנות מהאיכות של הטבע ומהמראה הטבעי של עץ האלון יחד עם עמידותו ואיכותו, בלי צורך להרחיק הרבה מעבר לסלון הבית שלהם. כך הופך אט אט פרקט עץ האלון לפרקט דומיננטי במיוחד בחוגים פרטיים רבים, אך החוגים הללו הם ככל הנראה הדגים הקטנים לעומת אפשרויות ההתרחבות האחרות בתחום זה.
  • גופים עסקיים רבים ואפילו גופים רשמיים מוצאים גם הם את איכותו של פרקט עץ האלון ומתאימים לו במידה רבה. מדוע? כי בכל מקום שבו עוברים כמות גדולה של אנשים, אנחנו צריכים רצפה איכותית וחזקה, ואם ניתן להפוך אותה לאסתטית בהחלט נעשה זאת. כך למשל במטווה של מלון הופך פרקט עץ האלון לאפשרות ריצוף איכותית במיוחד עבור חדרי ומסדרונות המלון, שחווים כמות גדולה מאוד של אנשים וצריכים בכל זאת לשמור על המראה האיכותי והעמידות הגבוהה שלהם בפני שחיקה.

פרקט & שטיח ישיר מציעים לכם מגוון רחב מאוד של פרקטים ופתרונות עיצוב מכל סוג

אם אתם מחפשים פרקט עץ אלון ברמה הגבוהה ביותר במדינה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בפרקט & שטיח ישיר תוכלו למצוא מגוון רחב במיוחד של פרקטים ומשטחי ריצוף אחרים, הכל כדי להבטיח את ההתאמה המושלמת לצרכים שלכם. אחד ממוצרי הדגל שלנו הוא פרקט עץ אלון איכותי, ואת האיכות שלו תוכלו למדוד רק אם תזמינו עוד היום את מוצרי הפרקט שלנו עבור הבית שלכם או עבור העסק שלכם – כך או כך מדובר בעסקה הטובה ביותר עבורכם.

להזמנות ולפרטים נוספים: חייגו עכשיו! 1700-50-39-40

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן