היתרונות של שטיח מקיר לקיר בבית

תוכן עניינים

במשך שנים רבות מאוד הכיר הקהל הישראלי את השטיחים מקיר לקיר בעיקר מסדרות הטלוויזיה ומהסרטים האמריקאים. למרות שמדובר בשיטת ריצוף חכמה וקלה לתחזוקה, האקלים החם השורר ברוב חלקי הארץ בחלקה הגדול של השנה שכנע רבים שמוטב להשקיע בסוגים אחרים של חיפויי רצפה.

לעומת זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בנתוני המכירות של שטיחים מקיר לקיר, כשמטבע הדברים ניתן לראות את המגמה הזו בעיקר באזורים הקרים בארץ, בדגש על הרי הגולן, הגליל העליון וירושלים. אם גם אתם התחלתם להתעניין לאחרונה בהתקנת שטיח מקיר לקיר, הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נפרט אודות כל היתרונות הגלומים בפתרון הפשוט והיעיל הזה.

היתרונות של שטיח מקיר לקיר בבית שטיח מקיר לקיר יתרונות יתרון שטיח מקיר לקיר

שטיח מקיר לקיר – כל היתרונות

להלן היתרונות המרכזיים של שטיח מקיר לקיר:

  • עיצוב מרהיב – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של שטיחים מקיר לקיר הוא העיצוב המיוחד שלהם והאווירה המסודרת, הנקייה והאחידה שהם משרים ברחבי הבית. יש לציין כי כיום קיים מגוון בלתי נדלה של הדפסים שניתן ליצור בשטיחים מקיר לקיר וזאת בניגוד לעבר, עת רוב השטיחים מקיר לקיר התאפיינו במראה משמים משהו.
  • תחזוקה קלה – רבים מהלקוחות מדווחים לאחר התקנת השטיח כי הדבר היחיד שהם מצטערים עליו זה שלא טרחו לעשות זאת בשלב מוקדם יותר בחייהם, בעיקר משום שרק כך ניתן להיפטר מדלי הספונג'ה אחת ולתמיד.
  • בידוד מושלם – אין שום סוג אחר של ריצוף המספק בידוד איכותי כמו שטיחים מקיר לקיר ועל כך תמימי דעים כל המומחים בתחום.
  • בידוד אקוסטי – בנוסף לבידוד הטרמי, מספק השטיח גם בידוד אקוסטי איכותי מאין כמוהו.
  • בלימת זעזועים – שטיחים מקיר לקיר מהווים פתרון מושלם להורים לילדים קטנים החוששים מפני נפילות וחבלות.

פרקט & שטיח ישיר – מומחים בהתקנת שטיחים מקיר לקיר

חברת פרקט & שטיח ישיר מתמחה ביבוא אישי, שינוע והתקנה של שטיחים מקיר לקיר. בנוסף מציעה החברה ללקוחותיה שירות מיוחד של ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבית הלקוח.

לקבלת פרטים נוספים על בחירה נכונה של שטיח מקיר לקיר לבית או למשרד אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פרקט & שטיח ישיר בטלפון מספר 1-700-50-39-40.

השאירו פרטים ונחזור אליכם הקדם!

לקבלת הצעה השאירו פרטים
Call Now Button דילוג לתוכן