אריחי שטיחים – שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר הם האפשרות להשיג מראה חמים, יוקרתי ונקי. במדינתנו החמה, שכיחות הופעת השטיחים היא בעיקר במשרדים. אריחי שטיחים מותקנים במשרדים, על מנת לאפשר גישה מהירה לתשתיות, כך שבעת הצורך ניתן להרים רק את האריחים שנמצאים באזור המיועד, ובכך למנוע מצב של הרמת הרצפה כולה.

רכיבים מהם עשויים אריחי שטיחים

אריחי שטיחים מאפשרים ליצור ברצפה מראה ייחודי, בזכות היכולת לשלב בין צבעים, צורות וכיווני הדבקה מגוונים. אם אתם חולמים על משרד צבעוני בעל רצפה המשלבת את לוגו החברה, פריטים מעניינים, ושילוב מנצח, הרי זה הפתרון עבורכם. אריחי שטיחים עשויים מסיבים סינטטיים, שארוגים באריגה צפופה המעניקה מגע רך ומראה יפיפה. בניגוד לשטיחים מקיר לקיר המגיעים בצורה של גליל, האריחים מגיעים בריבועים המעניקים חופש הרכבה רב. התשתית עשויה גומי חזק שמקנה יציבות ועמידות לתקופה ארוכה.

מטרת השימוש באריחי שטיחים

בניגוד לשטיחים רגילים הפרוסים מקיר לקיר, לשימוש באריחים יתרונות רבים. מלבד היכולת ליהנות ממגע נעים ומראה אסטטי לעין, ניתן לבצע עיצובים שונים וייחודיים, השומרים על מראה ייחודי של משרדים, חדרי ילדים ושטחי מסחר. תוצאות ההרכבה מעניקות שקט רב בגישה לתשתיות, תוך שמירה על יכולת לטפל בבעיות הצפה ועוד מספר תקלות קשורות. בעת הצורך מרימים בפשטות את האריח, מבלי שיהיה צורך להרים את השטיח כולו. התוצאה תהיה מושלמת ותכלול את כל מה שנחוץ, על מנת לשמור על איכות גבוהה.

החלפת אריח אחד באחר

אריחי שטיחים מאפשרים החלפה קלה ומהירה בעת הצורך. באם ישנו כתם בלתי ניתן לניקוי, או הרס מוחלט של חלק מהשטיח, ניתן בקלות רבה להוציא את המלבן ולהחליפו באחר. פעולת ההרכבה והפירוק הפשוטים יחסית, מאפשרת פתרון ייחודי ואיכותי גם יחד. בסביבה בה יש תנועה רבה, כמו בתי עסק ושטחים מסחריים, יש צורך בשימוש בחומרים עמידים במיוחד. אריח יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, ויעניק מענה שישמר לטווח ארוך.

שמירה על טמפרטורות נכונות

אריחי שטיחים מקיר לקיר מאפשרים שמירה על הטמפרטורות בהתאם לעונות השנה. בקיץ ניתן לקבל מענה צונן ובחורף חמים ונעים. זה מתאפשר בשל העובדה כי קיים בידוד אקוסטי ששומר על כך. בחירה בשיטה זו של ריצוף, תבטיח את המענה המקצועי ביותר לנראות תוך סיפוק צרכים ייחודיים. אתם מוזמנים להיכנס למסלול בו הכל אפשרי, וכל עיצוב יקבל מקום של כבוד על הרצפה במקום בו תבחרו. ההזמנה היא פשוטה ומתאפשרת במגוון דרכים. אתר אינטרנט, מענה טלפוני או הגעה לאולם תצוגה. אפשרויות העיצוב המגוונות מייצרות מצב, בו ניתן להזמין כל אריח בצבע או דגם שונה, ובכך להרכיב עיצוב ייחודי בהתאם לצרכים. כיום ניתן ליישר קו עם כל מי שבחר לשנות את המראה במקום העבודה, חדרי הבית וחללי אחסון.

לקבלת הצעה השאירו פרטים